دهکده استارت20

اولین و بهترین ها را در دهکده استارت20 استارت بزنید| مرجع آموزش و معرفی بهترین محصولات و خدمات روز دنیا

کسب درآمد با کوتاه کردن لینک

تعبیر خواب آتش دورزخ

  • ۱۸۸

تعبیر خواب جهنم آتش دورزخ

ابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب ببینی که فرشته‌ای موی پیشانی تو را گرفته و تو را به جهنم می‌اندازد نماد بدبختی توست...

اگر ببینی که وارد جهنم شدی و بیرون نیامدی به معنای گناهکار بودن توست و بایستی توبه کنی زیرا به زودی خواهی مرد و اگر توبه نکنی در حالت کفر از دنیا می‌روی. اگر ببینی به جهنم رفته‌ای ولی ندانی کی به آن وارد شدی به معنای این است که همیشه بدبخت و ذلیل خواهی بود و دچار فقر خواهی شد. اگر در خواب جهنم را ببینی ولی آسیب و صدمه‌ای ازآن به تو نرسد یعنی به بدبختی دچار خواهی شد ولی سرانجام رهایی می‌یابی. اگر ببینی در حال خوردن غذا هستی و در آتش جهنم می سوزی نشانگر گناهکار بودن تو در این دنیاست و سرانجام در آخرت به بلا دچار خواهی شد.

تعبیر خواب جهنم منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

کلیه معبران دیدن دوزخ در خواب را بد دانسته‌اند و از عذاب و عقاب و بدی کردار و آینده ای نامیمون سخن گفته‌اند ولی دوزخ را در خواب بدون مقدمه ذهنی و روحی نمی‌بینیم. موقعی دوزخ را می‌بینیم که روحی ناآرام و مشوش و وجدانی اسیر و گرفتار دغدغه و تشویش داشته باشیم. با این وصف دیدن دوزخ نمی‌تواند مبارک و میمون باشد. یک انسان با تقوی و نیکوکار هرگز صاحب وجدان نا آرام نمی‌شود و طبعاً خواب دوزخ نمی‌بیند و چون خواب دوزخ دیدیم قبل از هر چیز باید بدانیم که ضمیر ناخود آگاه ما مشوش است و وجدانی زخم خورده داریم که ما را تحت فشار قرار داده است.

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

اگر ببینی از روی پل صراط به جهنم افتادی نشانه این است به گرفتاری و بلا دچار خواهی شد.

اگر بینی خودت به جهنم وارد شده‌ای نشانگر این است که در حال ارتکاب گناه خواهی مرد. اگر ببینی شمشیر کشیده و به جهنم وارد شدی نشانه فحش و ناسزا گفتن توست.

اگر ببینی که در نزدیکی جهنم آتشی بر پا می‌کنی نشانگر این است که از سمت پادشاه دچار گرفتاری خواهی شد. اگر ببینی در جهنم چیزی مانند زقوم می‌خوری به معنای کسب دانشی بی فایده است که در نهایت موجب گرفتاری تو خواهد شد و یا اینکه به ناحق خون کسی را می‌ریزی. اگر ببینی از آتش جهنم می‌خوری بدان معناست که مال یتیم می‌خوری.

جابر مغربی می‌گوید:

اگر ببینی تو را کشان کشان به جهنم وارد می‌کنند یعنی عاقبت کافر خواهی شد. اگر در خواب صدای آتش جهنم را بشنوی نشانگر این است که دچار بیم پادشاه می‌شوی. اگر ببینی در نزدیکی جهنم قرار داری نشانگر این است که زندگی و معیشت تو در تنگنا قرار دارد.

امام صادق (ع) می‌فرمایند:

دیدن جهنم به چند وجه تعبیر می‌شود: خشم خداوند انجام گناه ظلم و ستم پادشاه ستمگر رنج و مصیبت ذلت و خواری خوردن مال یتیم و ربا خواری

برایت مى‌گوید:

دیدن جهنم در خواب نشانه تغییرات و تحولات ناخوشایند است و اگر خواب ببینید که از جهنم آزاد شده‌‍اید نشانه در امان ماندن از خطر است.

بیتون می‌گوید:

اگر در خواب خود را در جهنم ببینید بیانگر این است که دست به کارهای ناپسند می‌زنید. اگر ببینید در جهنم فریاد می‌زنید نشانه این است که دشمنان شما را شکست می‌دهند. اگر در خواب نزدیکان خود را در جهنم ببینید نشانگر این است که آن ها دچار مشکل شده‌اند.

یونگ می‌گوید:

دیدن جهنم در خواب نشانگر موقعیتی اجتناب ناپذیر است که شما از آن رنج می‌برید و تعبیر دیگر آن است که شما از انجام یک گناه آگاهانه می‌ترسید اما بهتر است دست از تنبیه خود بردارید و به خود سخت نگیرید.

مطالب مرتبط:

تعبیر خواب دیدن آبادوژ

تعبیر خواب دیدن لباس آبی رنگ

تعبیر آبیاری گل و گیاه درخواب

تعبیر آب دادن به باغ و مزارع

تعبیر آتش زدن در خواب

تعبیر خواب آتش بازی

تعبیر خواب آتشدان در خواب

تعبیر آتش دورزخ در خواب

تعبیر خواب مرتبط با آتش

تعبیر خواب ساختمان

تعبیر خواب پاسبان و نگهبان

تعبیر خواب وداع و خدافظی

تعبیر خواب آدامس جویدن در خواب

آدرس پرسیدن در خواب

همسفر بودن با آدم حقه باز در خواب

آدم خواری در خواب تعبیر آن

آدم کشی در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب آدم و حوا

تعبیر خواب آدم مودب در خواب

تعبیر خواب آدم لاغر در خواب

تعبیر خواب دزدیدن در خواب

تعبیر خواب آب بازی

تعبیر خواب آب برداشتن

تعبیر خواب آب بینی

تعبیر خواب آب تیره درخواب

تعبیر دیدن آب روان در خواب

تعبیر دیدن آب جوش در خواب

تعبیر خواب آب بزاق دهان

تعبیر خواب آب یخ

تعبیر خواب آب و هوا

تعبیر خواب دیدن آب چشمه

تعبیر خواب غوطه ور شدن در اب

تعبیر خواب آب جو

تعبیر خواب شغل آبرومند

تعبیر خواب دیدن آفتابه

تعبیر خواب دیدن آبشار در خواب

تعبیر دیدن آبله

تعبیر دیدن آبنبات

تعبیر دیدن آبنوس در خواب

تعبیر خواب آبپاش

تعبیر خواب آبگوشت

تعبیر خواب آبگیر 

اشتراک گذاري مطلب:
اشتراک گداري در فيس بوک| اشتراک گداري در گوگل پلاس| اشتراک گداري در توييتر| اشتراک گداري در کلوب| اشتراک گداري در فيسنما| اشتراک گداري در ستمبلپون|اشتراک گداري در ديگ| اشتراک گداري در تلگرام|

گزارش مسئوليت پست نوشته شده بر عهده‌ي نويسنده مي‌باشد، لطفا در صورتي که اين پست را ناقض قوانين مي‌دانيد به ما گزارش دهيد.

نظرات: (۰) هيچ نظري هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.