دهکده استارت20

دانلود رایگان PDF بازی اندورید برنامه موبایل و فیلم و سریال جدید| مرجع آموزش و معرفی بهترین محصولات و خدمات روز دنیا

روانشناسی تاریک pdf

معرفی کتاب بهترین خودت باش

 • ۴۵۸

معرفی کتاب صوتی بهترین خودت باش

ایلین ولتروت در کتاب صوتی بهترین خودت باش که یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز به شمار می‌رود، به شما می‌آموزد که برای کسب کامیابی باید قبل از هر چیز به خود و توانایی‌هایتان ایمان داشته باشید؛ بی‌اغراق می‌توان گفت که این کتاب از درخشان‌ترین آثار در زمینه‌ی موفقیت است. همچنین در سال 2019 توانست نامزد جایزه گودریدز برای بخش یادداشت و زندگی‌نامه شود.

درباره کتاب صوتی بهترین خودت باش:

جامعه به شما می‌قبولاند که برای پیشرفت کردن در هر زمینه‌ای باید از بیرون الگو بگیرید. گویی خودتان هرگز آنقدر خوب و کامل نیستید که بدون نیاز به تقلید از دیگران و با اتکا به داشته‌های شخصی، در مسیر رشد و پیشرفت گام بردارید.

در کتاب صوتی بهترین خودت باش (More Than Enough) به مطالب شگفت‌انگیزی برخواهید خورد؛ مطالبی که می‌تواند اعتماد به نفس شما را تا حد زیادی بالا ببرد. ایلین ولتروت (Elaine Welteroth) بر خلاف بسیاری از نویسندگان دیگر، هرگز خوانندگان زن خود را به سوی امیدها و آرزوهای بیهوده سوق نمی‌دهد.

او الگوی رفتاری خاصی را به شما توصیه نکرده و ترغیبتان نمی‌کند که برای پیشرفت در زندگی مدام در تکاپو باشید. آنچه او می‌خواهد روشن و برای همه‌ی زنان به یک اندازه قابل دسترسی‌ست: بهترینِ خود بودن!

ولتروت باور دارد که شخصیت هر کس به تنهایی عالی و منحصربه‌فرد است؛ انسان‌ها نباید خودشان را با دیگران مقایسه کنند، بلکه باید به دنبال شناخت و رشد پتانسیل‌هایی باشند که درون خویش دارند.

او به مخاطبینش اطمینان می‌دهد که در صورت درک کامل مطالب کتاب، پس از مدتی با رشدی باورنکردنی در شخصیت و رفتار خود مواجه می‌شوند. در یک کلام؛ کتاب صوتی بهترین خودت باش، شما را به نسخه‌ی بهتری از خودتان بدل می‌کند!

افتخارات کتاب صوتی بهترین خودت باش:

- قرار گرفتن در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز
- برنده جایزه NAACP IMAGE در سال 2020
- نامزد جایزه Goodreads Choice در حوزه یادداشت و زندگی‌نامه (2019)

نکوداشت‌های کتاب صوتی بهترین خودت باش:

- سرودی برای زن مدرن. (Brit + Co)
- نماد فمینیستیِ نسل خود. (Fortune)
- الهام‌بخش و توانمندساز. (Entertainment Weekly)
- مملو از درس‌هایی ضروری برای کار و زندگی. (InStyle)
- زنان در هر سنی که باشند باید مطالب این کتاب را فرا بگیرند. (PopSugar)

با ایلین ولتروت بیشتر آشنا شویم:

وی از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز است و در زمینه‌ی روزنامه‌نگاری نیز فعالیت‌هایی می‌کند. ولتروت پله‌های موفقیت را به سرعت از سنین جوانی طی کرد و در سن بیست و نه سالگی به سمت ویراستاری Conde Nast منصوب شد.

او همواره کوشیده تا در آثارش زنان جوان را به خودباوری تشویق کند. ولتروت همچنین به عنوان یک چهره‌ی اجتماعی، در فعالیت‌های مدنی گوناگونی مشارک جسته است.

در بخشی از کتاب صوتی بهترین خودت باش می‌شنویم:

بیشتر ما دهه سوم زندگی‌مان را صرف جست‌وجو کردن می‌کنیم. جست‌وجوی خودمان، شریک زندگی‌مان، موفقیت و توهم امنیت. به شکل ناخودآگاهی ارتباط‌مان با مردم، مسائل و عناوین یا مقام‌ها می‌تواند نمودی از این باشد که ما در دنیا می‌خواهیم چطور دیده شویم به‌خصوص زمانی که هنوز در حال شکل دادن به هویت خودمان هستیم.

23 سالگی سال سختی برایم بود. همان طور که برای خیلی از ما سخت است. در حالی که من سخت تلاش می‌کردم موفق باشم و عناوین بالاتری را در شغلم به دست آورم. اما هنوز هم انتظار داشتم که توسط نسخه‌ای مدرن از شاهزاده ناجی سیندرلا از بقیه زندگی‌ام نجات داده شوم. حداقل یک بار در هر فرصت ملاقات با یک فرد مجرد معقول این سوال در ذهنم مطرح می‌شد: تو همسرم هستی؟ مسلماً روشی بسیار آزاردهنده و خسته‌کننده برای حرکت در این دنیا بود. اما زندگی در 23 سالگی این چنین است.

اِنفاس یک بار به من توصیه کرد که به مقوله قرار عاشقانه با عینک باغبانی نگاه کن. بذرهای خیلی محتمل و آینده‌دار را بکار و آبیاری‌شان کن. محصولی که هر کدام می‌دهند را بچش و وقتی که یکی از آن‌ها میوه‌ای داد که هر روز می‌توانستی بخوری کمی بیشتر به آن عشق بورز و بقیه را هرس کن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
معرفی
۱۰ دقیقه
کلام مترجم
۳۷ دقیقه
فصل اول - بهترین تولد
۱۹ دقیقه
فصل دوم - خانواده‌ی کاغذی سفیدپوست
۳۲ دقیقه
فصل سوم - خانم رئیس رنگین‌پوست
۱۹ دقیقه
فصل چهارم - زیبا یا خیلی زشت
۴۱ دقیقه
فصل پنجم - سندروم در هر شرایطی همراه شریکت بمان!
۳۴ دقیقه
فصل ششم - بهترین سیاه
۳۱ دقیقه
فصل هفتم - من موهایم نیستم
۱۶ دقیقه
فصل هشتم - نوع دیگری از سفیدپوست
۳۸ دقیقه
فصل نهم - بحران دانشکده
۲۸ دقیقه
فصل دهم - رویاهایت صدایت می‌کنند
۵۲ دقیقه
فصل یازدهم - شروع از صفر
۵۵ دقیقه
فصل دوازدهم - تو همسرم هستی؟
۳۸ دقیقه
فصل سیزدهم - وقتی همه‌چیز از بین می‌رود
۲۶ دقیقه
فصل چهاردهم - یک صندلی بر سر میز
۳۲ دقیقه
فصل پانزدهم - سیستم دنیای جدید
۴۷ دقیقه
فصل شانزدهم - برهم زدن آرامش
۳۱ دقیقه
فصل هفدهم - پستی‌بلندی‌های جدید
۲۱ دقیقه
فصل هجدهم - لیموناد
۲۴ دقیقه
فصل نوزدهم - سنگینی بار دنیا
۴۳ دقیقه
فصل بیستم - کسانی که منتظرشان هستیم
۹ دقیقه
فصل بیست‌ویکم - فرسودگی شغلی
۱۳ دقیقه
فصل بیست‌ودوم - پایان یک دوره
۳۴ دقیقه
فصل بیست‌وسوم - رویایی که به وقوع پیوست
۱۱ دقیقه
فصل بیست‌وچهارم - شجاع باش - بخش اول
۴ دقیقه
فصل بیست‌وچهارم - بخش دوم
۳ دقیقه
بخش آخر - تازه اولشه

خود واقعیت باش، تا حالا چند بار این جمله رو شنیدید؟ آیا بلد هستید که چگونه می‌شود خود واقعیتان باشید؟ کتاب بهترین خودت باش به شما یاد می‌دهد چگونه خودتان باشید، چگونه جسارت انجام هرکاری را داشته باشید و چگونه از توهین‌ها و بی‌عدالتی‌ها نترسید و مقابلشان بایستید.

درباره کتاب بهترین خودت باش

کتاب بهترین خودت باش اثر ایلین ولتروت، در دسته‌بندی این کتاب‌ها قرار می‌گیرد: ادبیات آمریکا، خودزندگی‌نامه، زنان و فمنیسم، روانشناسی، خودیاری.

 ایلین ولتروت در این کتاب به شما یاد می‌دهد که هر شرایطی را نپذیرید و اجازه ندهید که انتظارات دیگران از شما، تبدیل به انتظاراتی شود که از خودتان دارید. او به شما می‌آموزد چگونه کارهایتان را اولویت‌بندی کنید و بخشی از زمانتان را برای رسیدن به آرامش درونی بگذارید. ایلین ولتروت در این کتاب داستان زندگی خودش را بازگو می‌کند که در طول هر مرحله جدید از زندگی‌اش چگونه یاد گرفته با دید جدیدی به دنیا نگاه کند و چگونه به این باور که «در زندگی اتفاقات بد معنایی ندارند» رسیده است.

درباره نویسنده کتاب بهترین خودت باش، ایلین ولتروت

ایلین ولتروت (اکثر منابع ایلین ولتروت نوشته‌اند اما به نظر من تلفظ صحیح الین ولتروث است) متولد 1986 در آمریکاست. او یک سردبیر، روزنامه‌نگار و گزارشگر موفق، نویسنده و داور برنامه استعدادیابی مد Project Runway است.

او فیلم‌نامه سریال تلویزیونی سیه‌چرده را نوشته است و برای تعداد زیادی از رسانه‌های مختلف از جمله ABC News و Netflix جلوی دوربین رفته است. از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که او در آن نقش داشته‌ می‌توان به «پروژه مد» و «گفتگو» اشاره کرد. او همچنین برنده جوایزی همچون «۱۰۰ زن بی‌بی‌سی» نیز شده‌است.

کتاب بهترین خودت باش برای چه کسانی مناسب است؟

 • کتاب بهترین خودت باش برای هرکسی چه آقا و چه خانم آموزنده است.
 • برای افرادی که به مطالعه کتاب‌های حوزه موفقیت فردی علاقه دارند.

با تهیه این خلاصه کتاب چه چیز‌هایی دریافت می‌کنم؟

با تهیه این محصول از خلاصه کتاب‌خانه رابینز شما فایل‌های زیر را دریافت میکنید:

 • pdf خلاصه کتاب بهترین خودت باش
 • pdf خلاصه کتاب بهترین خودت باش نسخه موبایل
 • فایل صوتی خلاصه کتاب بهترین خودت باش

خلاصه کتاب خودت باش دختر نوشته ریچل هالیس

عکس و خلاصه کتاب خودت باش دختر
خلاصه کتاب خودت باش دختر

معرفی کتاب | خلاصه کتاب خودت باش دختر | جملات طلایی کتاب | درباره نویسنده

کتاب صورتت را بشور دختر (Girl, Wash Your Face) که در ایران به نام خودت باش دختر به شهرت رسیده یکی از مشهورترین کتاب های انگیزشی در زمینه خود باوری زنان است که توسط ریچل هالیس به رشته تحریر در آمده و همان طور که از عنوان آن مشخص است خانم های سراسر دنیا را مخاطب قرار داده است.

پیام اصلی خودت باش دختر که روی جلد کتاب نیز خودنمایی می کند این است که باید از باور کردن دروغ هایی که درباره شما گفته می شود دست بردارید تا به همان کسی تبدیل شوید که واقعا هستید و می خواهید باشید. نویسنده در طول کتاب تاکید می کند شما و فقط خود شما هستید که در نهایت مسئولیت شادی و خوشبختی خود را بر عهده دارید.

در ادامه خلاصه ای از نکات طلایی و جملات انگیزشی این کتاب را قرار داده ایم، با کوکا همراه باشید.

درباره کتاب خودت باش دختر

کتاب خودت باش دختر آمیخته ای از خاطرات نویسنده، نکات انگیزشی و نقل قول هایی از کتاب مقدس می باشد که نویسنده در آن به زیباترین و موثرترین شکل ممکن توانسته باورها و تجربیات زندگی خود را در اختیار تمام زنان دنیا که به دنبال ایجاد تغییر در زندگی خود هستند قرار دهد.

این کتاب بلافاصله پس از انتشار در سال 2018، با استقبال گسترده ای روبرو شد تا جایی که بسیاری آن را به عنوان پدیده دنیای نشر توصیف کرده اند. این کتاب در همان سال به عنوان دومین کتاب محبوب آمازون و یکی از پر فروش ترین کتاب های نیویورک تایمز شناخته شد.

کتاب خودت باش دختر شامل 20 فصل است که به معرفی و بررسی 20 دروغ رایج که معمولا درباره خودتان باور می کنید و همچنین چگونگی از سر راه برداشتن آن ها برای دستیابی به موفقیت پرداخته است.

خلاصه ای از کتاب خودت باش دختر

کتاب خودت باش دختر درباره یک حقیقت بسیار مهم و تعدادی دروغ های رایج و بسیار خطرناک است که معمولا مانع چشیدن طعم خوشبختی و دستیابی به موفقیت در زندگی زنان می شوند. حقیقت این است که:

“شما و فقط خود شما در نهایت مسئول چه کسی بودن و چقدر خوشحال بودن خودتان هستید!”

از بین 20 دروغ ذکر شده در این کتاب به معرفی خلاصه ای از 10 مورد پرداخته ایم که عبارتند از:

1. دروغی که می گوید چیز دیگری باعث خوشحالی من می شود

فارغ از این که کجا باشید و حتی چه اتفاقات منفی در اطراف شما یا برای شما رخ دهد هنوز هم می توانید خوشبختی و شادمانی را پیدا کنید زیرا این مسئله به جایی که قرار دارید مربوط نیست بلکه به کسی که هستید بستگی دارد.

مقایسه کردن خودتان با دیگری فقط به تباه کردن شادی زندگی تان منجر می شود زیرا تنها کسی که حق دارید خودتان را با او مقایسه کنید و از او بهتر شوید خود دیروزتان است.

به گفته نویسنده کتاب زندگی مانند یک کشتی است و شما کاپیتان این کشتی هستید. ممکن است گاهی طوفان ها کشتی را به اطراف پرتاب کنند و آب وارد کشتی شود، بهترین کاری که در این مواقع می توانید انجام دهید این است که حتی شده با یک سطل آب کشتی تان را خالی کنید و این یعنی هرگز تسلیم نشوید.

نویسنده که از دوران کودکی با چالش های زیادی درگیر بوده در برهه ای از زندگی خود این دروغ بزرگ را تشخیص می دهد، حقیقت را کشف می کند و اقدامات اصلاحی لازم را انجام می دهد. مثلا از مقایسه کردن خودش با مردم دست بر می دارد، اجازه می دهد انرژی های مثبت او را احاطه کنند و شروع به انجام کارهایی می کند که باعث خوشحالی اش می شود.

2. دروغی که می گوید فردا شروع می کنم

قول دادن به مردم و خودتان احساس خوبی دارد چون باعث اعتبار و اعتماد بیشتر می شود اما برای این که بتوانید به قول هایی که به خود می دهید احترام بگذارید باید یک دروغ با عنوان “من فردا شروع می کنم” را بشناسید، درک کنید زندگی در کنترل شما است و شروع به تعیین اهداف قابل دستیابی کنید.

وفای به عهد نیاز به تلاش فراوان برای مقابله با وسوسه شکستن عهد دارد. برای مقابله با این وسوسه توصیه شده به خودتان گوشزد کنید که این کار قبلا توسط افراد دیگر نیز انجام شده و در آن موفق عمل کرده اند، پس چرا شما موفق نشوید؟!

پیشنهاد می کنیم از اهداف کوچک شروع کنید، با خودتان صادق باشید و برای شروع اهدافی که تحقق آن ها به وقت بیشتری نیاز دارد را انتخاب نکنید.

3. دروغی که می گوید من خوب نیستم

نویسنده کتاب تعریف می کند که چگونه در دوره ای از زندگی اش برای دستیابی به خوشبختی و پول بیشتر به کار کردن زیاد اعتیاد پیدا می کند و این مسئله چه تاثیر بدی روی زندگی اش می گذارد، مثلا به دلیل کمبود وقت روابطش به هم می خورد و استرس کاری و عدم استراحت کافی به اختلالاتی همچون فلج صورت و سرگیجه منجر می شود.

این چالش ها در نهایت او را به جایی می رساند که بداند به اندازه کافی خوب و دوست داشتنی است و برای اثبات آن نیازی به ساعت های طولانی کار کردن ندارد.

او به دنبال شادی بود و طبق توصیه پزشک سعی کرد وقت بیشتری را با کودکان بگذراند. روان درمانی، اصرار روی شادمانی و اولویت بندی مجدد کارهایش نیز به او کمک کرد بتواند اعتیاد به کار و اثرات منفی آن در زندگی اش را بهبود ببخشد.

به گفته خودش اگر درمانگرش نبود هرگز نمی فهمید انگیزه دستیابی به موفقیت نیز ممکن است گاهی خطرناک باشد.

شاید وقت آن رسیده شما نیز برای کشف خوب بودن خود کمی بیشتر به خودتان بها بدهید. مثلا گاهی قدم بزنید، با دوست خود تماس بگیرید، نوشیدنی مورد علاقه تان را میل کنید، از حمام حباب لذت ببرید، اولین اولویت خودتان باشید، به خواب، نوشیدن آب کافی و تغذیه مناسب توجه داشته باشید چون اگر از خودتان به خوبی مراقبت نکنید نمی توانید از دیگران نیز به خوبی مراقبت کنید.

4. دروغی که می گوید من بهتر از تو هستم

نویسنده معتقد است زنان باید در برابر تمایل خود به قضاوت کردن دیگران و همچنین اجبار به رقابت با سایر زنان مقاومت کنند. برای این منظور باید بدانید هیچ کس بی نقص نیست و به این باور برسید که هیچ کس بهتر از دیگران نیست.

خانم هالیس نیز در زندگی اش به صورت آگاهانه سعی کرده از عادت بد قضاوت کردن دیگر زنان دست بردارد، او برای این هدف به کنترل رفتار خود توجه بیشتری داشته و با کسانی معاشرت می کند که اهل قضاوت کردن نباشند و سعی در نابود کردن دیگری نداشته باشند.

اگر در ذهن تان در حال قضاوت کردن هستید این کار را متوقف کرده و آن را به سوی حسن ظن تغییر مسیر دهید.

5. دروغی که می گوید عاشق او بودن کافی است

نویسنده کتاب در این فصل درباره ساده لوحی خودش که علت اصلی احساس بی ارزشی در رابطه اش بوده صحبت می کند. او بد رفتاری های گاه به گاه و احساس طرد شدن را تحمل می کرد و همیشه به رابطه اش متعهد و وفادار بود.

این فصل درباره چگونگی شکل گیری و ادامه رابطه عاشقانه خانم هالیس می باشد و این که چگونه این رابطه روی دیدگاه او نسبت به ارزش واقعی اش تاثیر گذاشته است.

عاشق شدن باعث می شود چشم خود را به بسیاری از مسائل ببندید اما توصیه نویسنده این است که کمتر ساده لوح باشید و سعی کنید در درجه اول به عنوان یک انسان که به خودش احترام می گذارد شناخته شوید. اگر در حال حاضر در یک رابطه هستید حتما نگاه عمیقی به آن بیندازید.

6. دروغی که می گوید نه، جواب آخر است

هدف این فصل یادآوری این نکته است که وقتی کسی طرد می شود یا شکست می خورد، خود او است که تصمیم می گیرد امیدش را از دست بدهد یا دوباره خودش را به چالش بکشاند.

به نظر نویسنده کتاب جسارت یکی از مهم ترین مولفه ها برای افزایش بهره وری افراد است. وقتی کسی جرات مواجه شدن با حس طرد شدگی داشته باشد با فشار ناشی از آن رشد می کند و به دستاوردهای بزرگ تری در زندگی اش دست می یابد.

باید تصمیم بگیرید آرزوهای خود را دنبال کنید حتی اگر دیگران آن را ساده یا مضحک فرض کنند، آن ها رویاهای شما هستند و شما اجازه دنبال کردن آن ها را دارید نه به این دلیل که خاص تر یا با استعداد تر از دیگران هستید بلکه تنها به این دلیل که لیاقت چیزی که می خواهید را دارید.

اگر همیشه از همه افراد “بله” بشنوید به رویاهای خود نخواهید رسید، این “نه” شنیدن و تسلیم نشدن است که شما را به سوی موفقیت سوق می دهد.

7. دروغی که می گوید نمی دانم چطور یک مادر باشم

این فصل اهمیت استقامت در شرایط سخت را یادآوری می کند. نویسنده خاطراتی از دوران بارداری اش تعریف می کند و نشان می دهد چگونه موقعیت های ناخوشایند ممکن است فرصتی برای کشف چیزهای جدید و مهیج برای شما فراهم کنند.

در این فصل درباره اهمیت کنار آمدن با استرس از طریق کاوش و کشف روش های جدید زندگی کردن صحبت می شود. به عنوان مثال به خانم هایی که با این دروغ بزرگ دست و پنجه نرم می کنند توصیه شده بیشتر با زنانی که با حس مادر شدن برای اولین بار آشنا هستند معاشرت داشته باشند و درباره احساسات خود با دیگران صحبت کنند.

8. دروغی که می گوید حرف دیگران همیشه مهم است

در تلاش برای بودن در کنار مردم جامعه مواقع زیادی پیش می آید که شما مجبور می شوید خود را انکار کنید زیرا همیشه کسانی در جامعه هستند که از هر کاری که انجام می دهید ایراد بگیرند و این مسئله ممکن است به یکی از عوامل اصلی عدم موفقیت در زندگی تبدیل شود.

نویسنده توضیح می دهد که چگونه مردم سرنوشت خود را کنترل می کنند و این که رفتار و ادراک هر فرد درباره مفاهیم مختلف زندگی تا حد زیادی به افرادی که اطرافش را احاطه کرده اند بستگی دارد.

او از خوانندگان کتاب می خواهد با افراد فرزانه که بینش و دانش عمیقی درباره اصل و پویایی زندگی دارند معاشرت کنند زیرا رابطه با آن ها می تواند گام مهمی در جهت تحقق خود باشد.

سعی کنید بهترین و دوست داشتنی ترین نسخه خودتان باشید اما این که دیگران آن را تایید می کنند یا نه نباید نگرانی شما باشد.

9. دروغی که می گوید می خواهم با مت دیمون ازدواج کنم!

نویسنده کتاب توضیح می دهد در دوره ای از زندگی اش حس خوبی نسبت به مت دیمون داشته و می خواسته از نزدیک او را ببیند و با او ارتباط برقرار کند، او سرانجام توانست به این خواسته اش برسد اما قرار ملاقات یا پیشنهاد ازدواجی به دیمون نداد!

خانم هالیس از جمله افرادی است که در مورد رویاها و آرزوهایش وسواس زیادی دارد و برای تحقق آن ها سخت تلاش می کند. بدون شک رویای ملاقات با دیمون تنها آرزوی او نبود اگرچه خودش نیز قبول دارد بعضی از این آرزوها بیشتر شبیه رویاهای کودکانه هستند.

به گفته خانم هالیس صبر و شکییبایی نقش مهمی در دنبال کردن رویاهای خاص دارد، این که سال ها بدون تسلیم شدن روی هدفی متمرکز باشید اما بسیاری از مردم انگیزه خود را در مدت کوتاهی از دست می دهند و دست از تلاش بر می دارند.

او تعدادی نکات موثر برای حفظ انگیزه در مسیر رسیدن به اهداف ذکر می کند که از جمله آن ها می توان به ارتباط با افراد الهام بخش و گوش دادن به سخنرانی های انگیزشی اشاره کرد.

10. دروغی که می گوید نمی توانم حقیقت را بگویم

خانم هالیس سعی می کند با مرور خاطرات غم انگیز خود به مردم کمک کند تا بدانند چگونه با برخی موقعیت هایی که در زندگی روزمره ممکن است با آن ها مواجه شوند کنار بیایند.

او به شما می گوید در مورد این که از چه مرحله ای عبور می کنید و چه کسی هستد صداقت داشته باشید و روی گفتن حقیقت و معاشرت با افراد صادق تاکید دارد.

جملات طلایی کتاب

 • مقایسه مرگ شادی ها است، تنها کسی که باید از آن بهتر باشید کسی است که دیروز بوده اید.
 • کلمات ما قدرت دارند اما این اعمال ما هستند که زندگی ما را شکل می دهند.
 • وقتی واقعا چیزی را بخواهید راهی پیدا خواهید کرد، وقتی چیزی را نمی خواهید بهانه پیدا می کنید.
 • رویای شما ارزش جنگیدن را دارد، اگرچه نمی توانید چیزی که زندگی برای تان به ارمغان می آورد را کنترل کنید اما می توانید کنترل جنگ را به دست بگیرید.
 • شما باید شاد بودن، شکرگزار بودن و رضایت را انتخاب کنید، اگر هر روز بدون توجه به این که کجا قرار دارید یا چه اتفاقی می افتد این انتخاب را داشته باشید خوشحال خواهید بود.
 • خداوند زمان بندی کاملی دارد، امکان زیادی دارد با قرار نگرفتن در جایی که تصور می کردید باید آن جا باشید دقیقا در همان جایی قرار بگیرید که می خواستید به آن جا برسید.
 • زندگی قرار نیست همیشه شما را تحت فشار قرار دهد. زندگی به معنی زنده ماندن نیست بلکه باید آن را زندگی کنید.

درباره نویسنده کتاب

خانم ریچل هالیس نویسنده، سخنران انگیزشی و وبلاگ نویس آمریکایی است که اولین اثر خود با عنوان “خودت باش دختر” را سال 2018 منتشر کرده است. این کتاب توانست به مدت هفت ماه جایگاه خود را در فهرست ده کتاب پر فروش آمریکا حفظ کند.

خانم هالیس موسس و مدیر عامل شرکت Chic Media می باشد، او در شبکه های اجتماعی بسیار فعال است و بسیاری از اوقات تصاویر جالبی از خود واقعی اش منتشر می کند که مورد علاقه بسیاری از طرفدارانش قرار دارد.

ریچل هالیس متولد سال 1983 میلادی است و از دیگر آثار او می توان به کتاب “دست از معذرت خواهی بردار دختر” اشاره کرد.

خرید کتاب بهترین خودت باش

روی دکمه دانلود کلیک کنید پس از 1 دقیقه فایل معرفی کتاب بهترین خودت باشبصورت خودکار دانلود شروع خواهد شد.

گزارش مسئوليت پست نوشته شده بر عهده‌ي نويسنده مي‌باشد، لطفا در صورتي که اين پست را ناقض قوانين مي‌دانيد به ما گزارش دهيد.

 • از زندگی هر کدوم از ما میشه یه کتاب نوشت، شخصیت اول داستان مون خودمون هستیم، این ما هستیم که به زندگی مون و داستا ن مون ارزش میدیم. این کتاب هم داستان یه دختر رنگین پوست هست که از فراز و نشیب در زمینه‌های مختلف زندگیش میگه و خوندن این کتاب میتونه تجربه‌های با ارزشی رو براتون به ارمغان بیاره❤
 • بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  امیدوارم با خوندن ومطالعه این کتاب‌های ارزشمند دنیای ما وافکار ما به بهترین شکل خود تغییر کنه وازماانسانهای بهتری بسازه ممنون کتاب ***
  پاسخ:
  مرسی از نطر خوبتوتن
 • هنوز کتابهای دیگه‌ام تموم نشده به محض خوندن حتما نظرمو مینویسم دوستان بهره ببرند
 • بیاین با هم تلاشمون رو بکنیم تا توی نقشی که داریم ایفا میکنیم بهترین باشیم چون هرکدام از ما نسخه‌ی محدودی از خودمون هستیم
  پاسخ:
  مرسی از نطر خوبتوتن
 • بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  اول باید از ******* ممنون باشیم. حتما مطالعه کردم نظرم و میگم
  پاسخ:
  مرسی از نطر خوبتوتن
 • کتاب بهترین
  به این مطالب واقعاً نیاز داشتم، کمکت میکنه از استعدادهات بهترین استفاده رو بکنی، وقتی واسه ت بهترین نباشی برای هیچ کس دیگه نخواهی بود
  پاسخ:
  مرسی از نطر خوبتوتن
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

فیلم های ترسناک 2024