دهکده استارت20

دانلود رایگان PDF بازی اندورید برنامه موبایل و فیلم و سریال جدید| مرجع آموزش و معرفی بهترین محصولات و خدمات روز دنیا

روانشناسی تاریک pdf

پرفروش ترین کتاب های موفقیت سال 1403

 • ۱۲۷

در ادامه شما هم می توانید به تمامی بهترین کتاب های دنیا دسترسی پیدا کنید این لیست شامل 131 کتاب ویژه ترجمه فارسی می باشد.

بهترین کتاب های دنیا برای مطالعه

معرفی و دانلود رایگان بهترین کتاب های دنیا 131 pdf ترجمه شده
انتخاب بهترین کتاب‌ها برای مطالعه به طور کامل وابسته به سلیقه و علاقه شخصی است. اما در زیر چند کتاب برتر در دسته‌های مختلف آورده شده است که می‌توانند به شما کمک کنند:

1. روانشناسی:
- "روانشناسی و زندگی" اثر سیلیا یاووچیچ
- "ناخودآگاه" اثر کارل یونگ
- "روانشناسی عمومی" اثر بارون ویلیامز

2. روانشناسی موفقیت و خودشناسی:
- "هفت عادت مردمان موفق" اثر استیون کاوی
- "نقشه زندگی" اثر جان سی مکسول
- "قدرت الگوگیری" اثر تونی رابینز

3. روانشناسی عاطفی و روابط:
- "5 عشق زندگی" اثر گاری چپمن
- "زبان بدن" اثر آلن و باربرا پیز
- "عشق و علاقه" اثر هلن فیشر

4. روانشناسی مثبت:
- "روانشناسی شادی" اثر مارتین سلیگمن
- "قانون جذب" اثر مایکل لوسیهه
- "هنر خوشبختی" اثر دالای لاما

5. روانشناسی کودکان:
- "درون رشد" اثر دنیس والکوت
- "چگونه با کودکان صحبت کنیم تا بشنوند و چگونه بشنویم تا صحبت کنند" اثر آدل فابر

6. روانشناسی سازمانی:
- "هدف" اثر الیزابت گیلبرت
- "رهبران می‌خوانند" اثر جان ماک‌فارلین
- "روانشناسی سازمانی" اثر استیون رابینز

7. روانشناسی اجتماعی:
- "تأثیر" اثر رابرت چالدینی
- "قدرت آن" اثر ای. پی. جیکس
- "شهود" اثر مالکولم گلادوئل

این تنها چند نمونه از کتاب‌های برتر در حوزه روانشناسی هستند و هنوز کتاب‌های بسیار دیگری وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند. انتخاب کتاب‌هایی که به سلیقه و علاقه شما می‌خورند و موضوعاتی که برای شما جالب هستند، مطالعه را لذت‌بخش‌تر خواهد کرد.

بهترین کتاب های دنیا برای موفقیت

 

معرفی و دانلود کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

درباره کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها (The 5 AM Club) از رابین شارما (Robin Sharma)، یکی از آموزنده‌ترین و در عین حال، سرگرم‌کننده‌ترین آثار حوزه‌ی موفقیت و توسعه‌ی فردی است. در این کتاب مخاطب داستانی خواهید بود که هدف از روایتِ آن، ارائه‌ی آموزه‌هایی ساده اما مهم و حیاتی بوده که هیچ فردی در مسیر نیل به کامیابی در حیطه‌های کاری و شخصی زندگی خود، از توجه بدان‌ها بی‌نیاز نیست. این داستان حول محور سه شخصیت عجیب و غریب می‌گردد: پیرمردی ثروتمند و متمول که زاهدانه در خیابان‌ها گذرانِ زندگی می‌کند! مردی هنرمند که ابداً از جریان زندگی خود رضایت ندارد؛ و بالاخره، زنی کارآفرین که مسیر شغلی خویش را سرشار از ناهمواری‌های دشوار می‌یابد. اغلب صفحات کتاب به شرح گفت‌وگوی این سه کاراکتر دوست‌داشتنی با یکدیگر اختصاص یافته است؛ گفت‌وگوهایی خواندنی که در بطن خود، حاویِ آموزه‌های کلیدیِ رابین شارما در باب راه‌های دستیابی به موفقیت فردی‌اند. اغلب مخاطبینی که هنوز کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها را مطالعه نکرده‌اند، احتمالاً با توجه به عنوان این اثر، خیال می‌کنند که در این کتاب فقط از مزایای سحرخیزی سخن گفته شده است. اما در واقع، چنین تصوری چندان دقیق نیست؛ چرا که بخش اعظمی از مطالب خواندنی این اثر را نادیده می‌انگارد. البته که در این کتاب به وفور در باب اهمیت سحرخیزی در کیفیت زندگی فرد بحث شده است؛ اما علاوه بر این موضوع، به طیف وسیعی از مباحث دیگر نیز پرداخته شده است؛ مباحثی که جملگی، ارتباطی مستقیم با سعادت و کامروایی آدمی دارند. با مطالعه‌ی کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها خواهید آموخت که چهار ساحت گوناگون، یا به تعبیر نویسنده‌ی اثر، «چهار امپراتوری درون»، زندگی آدمی را سامان می‌دهند: ذهن، قلب، سلامتی و روح. شارما به شما می‌گوید که برای اداره‌ی هر یک از این چهار امپراتوری درونی، باید تدابیری خاص و منحصربه‌فرد اتخاد کنید و به عبارتی، به طور توأمان و به میزانی یکسان، به نیازهای برآمده از هر یک از این قلمروها توجه کنید. به عقیده‌ی رابین شارما، آنچه افراد موفق را از اشخاص بازنده متمایز می‌کند، توجه به همین مطلبِ بیان‌شده است. کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها، در یک کلام، اثری آموزنده است که مطالعه‌ی آن، چنان‌که به درستی و با دقت صورت گیرد، منجر به شکوفاییِ خارق‌العاده‌ی خلاقیت و بهره‌وری در فرد می‌گردد. البته باید توجه داشت که صرف خواندن این کتاب در زندگی شما معجزه به پا نمی‌کند؛ بلکه در نهایت، این عملکرد شما در عمل به توصیه‌های شارما در اثر پیش روست که منجر به ایجاد تفاوت‌ در روند زندگی‌تان می‌گردد. از کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها چندین و چند ترجمه‌ی فارسی در بازار موجود است. ترجمه‌ای که هم‌اینک پیش روی شماست،در انتهای این مطلب لینک رایگان  دانلود کتاب موجود است.

 اب های خودسازی پرفروش ترین کتاب های خودیاری کتاب های پرفروش دیجی کالا کتاب های پرفروش دفاع مقدس کتاب های پر فروش در ایران پرفروش ترین کتاب های دنیا پرفروش ترین کتاب های داستان کتاب های انگیزشی پرفروش دنیا دانلود کتاب های پرفروش نیویورک تایمز کتاب داستان های پرفروش کتاب رمان های پر فروش پرفروش ترین کتاب های روانشناسی نیویورک تایمز پرفروش ترین کتاب های روانشناسی دنیا پرفروش ترین کتاب های روانشناسی نی نی سایت دانلود رایگان کتاب های پرفروش نیویورک تایمز پرفروش ترین کتاب های روانشناسی 2021 پرفروش ترین کتاب های روانشناسی ایرانی پرفروش ترین کتاب های زندگینامه پرفروش ترین کتاب های زندگینامه ایرانی پرفروش ترین کتاب های زبان انگلیسی کتاب های پرفروش سال ۱۴۰۲ کتاب های پرفروش سال کتاب های پرفروش سال ۱۴۰۱ کتاب های پرفروش سال 2022 پرفروش ترین کتاب های سال رمان های پرفروش سال پرفروش ترین کتاب های سال ۱۴۰۲ پرفروش ترین کتاب های سال 2021 پرفروش ترین کتاب های سال 1401 پرفروش ترین کتاب های سیاسی کتاب های پرفروش شهدا کتاب های پرفروش شهر کتاب پرفروش های شهر کتاب پرفروش ترین کتاب های شعر ایران پرفروش ترین کتاب های شهدا پرفروش ترین کتاب های شهدای مدافع حرم پرفروش ترین کتاب های شعر پرفروش ترین کتاب های شهدایی پرفروش ترین کتاب های تیزهوشان ششم پرفروش ترین کتاب های الیف شافاک پرفروش ترین کتاب های صوتی پرفروش ترین کتاب های طاقچه پر

معرفی و دانلود کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید

 

درباره‌ی کتاب بی‌حد و مرز: چه می‌شد اگر می‌توانستید کتاب‌های بیشتری بخوانید؟ اگر اراده و پشتکار کافی داشتید الان کجا بودید؟ چه مشکلاتی جلوی تمرکز و پیشرفت شما را می‌گیرد؟ فکر می‌کنید کدام افکار محدود کننده نمی‌گذارند

 

به دنبال رویاهای خود بروید؟ اگر شما هم سوالاتی مانند این موارد دارید، اما نمی‌دانید چگونه و از کجا باید شروع کنید نگران نباشید، جیم کوییک (James Kwik) سال‌هاست که کمک کردن به دیگران را هدف زندگی خود قرار داده است. این فرد به عنوان مربی پرورش و سلامت ذهن شناخته می‌شود و برای مدتی به شخصیت مهم و بزرگی مانند ایلان ماسک هم کمک کرده است. این مربی مجرب اکنون تجربیات خود را در کتاب بی‌حد و مرز (Limitless) در اختیار تمام مردم دنیا قرار می‌دهد و به دیگران یاری می‌رساند تا در مسیر درست قدم بردارند.

قبل از هر چیزی باید به این حقیقت برسید که باور به محدود بودن، شما را از بزرگترین آرزوهایتان بازمی‌دارد و کتاب بی‌حد و مرز نیز بر همین موضوع تمرکز دارد. کتاب حاضر، راهنمایی‌تان می‌کند تا محدودیت‌های ذهنی خود را کنار بگذارید و می‌آموزید که چگونه مغز و حافظه خود را ارتقا دهید و با ایجاد عادت‌های سالم و استفاده‌ی بهینه از زمان پیشرفت نمایید.

البته جیم پیش از آن که آموزش‌های خود را شروع کنید در توضیحی مفصل، شما را با چهار خائن اصلی زندگی‌تان آشنا می‌‌کند و متوجه می‌شوید که به احتمال زیاد این چهار عامل هستند که سد راه پیشرفتتان بوده‌اند: اطلاعات زیاد دیجیتالی، گیجی دیجیتالی، نسیان دیجیتالی و برداشت و نتیجه‌گیری دیجیتالی! در مجموع، در کتاب بی‌حد و مرز می‌آموزید تا بر تبعات منفی دنیای دیجیتال غلبه کنید و عوامل آسیب‌زا را از خود دور سازید و با پشتکار در مسیر آرزوهای‌تان قدم بردارید.

 

کتاب چگونه کمال‌گرا نباشیم؟

 

درباره کتاب چگونه کمال‌گرا نباشیم؟ شاید فکرکنید کمال‌گرا بودن صفت خیلی خوبی است ولی واقعیت این است که این صفت می تواند آسیب‌های جدی به شما بزند. اما کمال‌گرایی چیست و چگونه در انسان ایجاد می‌شود؟ از سال‌های ابتدایی زندگی یک کودک، به او گفته می شود که داخل خطوط رنگ‌آمیزی کند و اگر از خط بیرون بزند، به او می‌گوییم که نقاشی‌اش غیرقابل قبول است. این همان کمال‌گرایی و همان طرز فکر محدود کننده است. برخلاف آن، معمول‌گرایی به ما اجازه می‌دهد که بیرون از خطوط و حدوحدود از پیش تعیین شده، رنگ‌آمیزی کنیم، آن جا که موقعیت‌های رسیدن به موفقیت بی‌شمار است، اشتباهات مجازند و قضاوت در مورد خود، به حداقل می‌رسد. کمال‌گرایی، در دنیایی پر از ناکاملی‌ها، همچون تله‌ای است که انسان را گرفتار توهم برتر بودن کرده و او را از قدمی به جلو برداشتن، باز می‌دارد. شاید فکر کنید ایده‌ای آرمانی است، اما فقط فکری بازدارنده است. فکر برتر بودن و در حد کمال بودن، آن چنان ذهنتان را اسیر خود می‌کند که از ترس آن که نتوانید آنچه در ذهن دارید را در حد کمال اجرا کنید، حتی قدمی هم در آن مسیر بر نمی‌دارید. این طرز فکر، همان مانعی است که نویسندهٔ این کتاب و یا بسیاری از افراد را برای سال‌ها در یک نقطه نگاه داشته است. تصویر زیر کاریکاتوری از مجله نیویورکر است که به خوبی بلایی که کمال‌گرایی بر سر آدم می‌آورد، نشان می‌دهد!

 

دانلود و معرفی کتاب کار عمیق

درباره کتاب کار عمیق اثر کال نیوپورت کال نیوپورت در کتاب کار عمیق به تأثیر روایت‌ها در عصر اطلاعات می‌پردازد و اینکه چگونه این درهم‌آمیختگی اطلاعات و پیچیدگی شرایط ارتباطی باعث حواس‌پرتی و عدم تمرکز می‌شود. کار عمیق توانایی تمرکز بر روی یک کار بدون پرت شدن حواس است. چنین کاری موجب می‌شود تا ارزش‌های جدیدی آفریده شده و مهارت‌های افراد بهبود پیدا کند. این درحالی است که می‌توان گفت کارِ کم-عمق به گونه‌ای اطلاق می‌شود که به‌صورت غیرشناختی و اغلب با تدارک کارهایی‌ بدون فکر صورت می‌پذیرد که در آن‌ها توجهی به کاری که در حال انجام است وجود ندارد. در چنین شرایطی تلاش افراد نمی‌تواند ارزش جدیدی را در جهان ایجاد کند و اعمال آن‌ها به‌راحتی تکرارپذیرند. شاید بتوان گفت که در قرن بیست‌ویکم، مهارت کار عمیق به‌عنوان نوعی قدرت فزاینده می‌تواند در بازارهای رقابتی اقتصادی عمل کند. افرادی که این قابلیت را دارا هستند و یا برای به دست آوردن مهارت‌های آن تلاش می‌کنند، می‌توانند در جایگاه بهتری از نظر رقابتی قرار گیرند و کاری را انجام بدهند که هرکسی از پس آن بر نمی‌آیند. کتاب کار عمیق به دو بخش تقسیم شده که در بخش اول به این موضوع می‌پردازد که در هر حرفه‌ای پرورش یک اخلاق کاری مبتنی بر کار عمیق، می‌تواند فواید زیادی را به همراه داشته باشد. بعد از آن، نویسنده یک رژیم آموزشی سختگیرانه را به‌صورت چهار «قانون» ارائه می‌کند که به وسیلۀ آن ذهن و عادت‌های ما بتوانند برای به دست آوردن این مهارت آماده شوند. این قوانین عبارت‌اند از: (۱) تمرکز کردن بر روی چیزهای مهم، (۲) اقدام بر روی ارزش‌های هدایت‌کننده، (۳) داشتن تابلوی امتیاز مجاب‌کننده و (۴) داشتن یک ریتم مسئولیت‌پذیر. کتاب کار عمیق که به‌نوعی می‌تواند ترکیبی از انتقاد به فرهنگ و ارائۀ توصیه‌های عملی برای انجام مهارت‌های مفید باشد، از داستان‌ها نیز بهره می‌برد. از داستان کارل یونگ روان‌شناس گرفته که برجی سنگی را در جنگل می‌سازد تا بتواند ذهن خود را متمرکز کند، تا فردی پیشگام در شبکه‌های اجتماعی که بلیطی برای رفتن به توکیو می‌خرد تا بتواند آزادانه کتابش را بنویسد. خرید و دانلود کتاب کار عمیق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟ کتاب کار عمیق می‌تواند به‌گونه‌ای عمل کند که در جریان سیال و گستردۀ مدرن و پیچیده‌تر شدن موضوعات ارتباطی نقش مؤثری ایفا کند. این نقش می‌تواند موجب افزایش قابلیت تمرکز افراد و افزایش بهره‌وری در کار و زندگی شخصی شود. در عصری که در آن شاهد گسترش مفاهیم و داده‌هایی هستیم که از طریق توسعۀ دموکراتیک اطلاعات حاصل می‌شوند، این مسئلۀ مهم به حاشیه رفته است که انسان چگونه می‌تواند بر کار خودش متمرکز شود. هنگامی که فضای گستردۀ اطلاعات همواره ما را درگیر سردرگمی و گیجی کرده و استفادۀ ما از قابلیت‌های آن را به جای عمیق‌تر شدن، کم‌عمق‌تر می‌کند. کتاب کار عمیق می‌تواند برای آن دسته از افراد که همواره با اطلاعات و داده‌های گستردۀ دنیای مدرن سروکار دارند مفید واقع شود. از آن‌جایی که این اثر علاوه‌بر خواندن مفاهیم پایه در خصوص کم‌عمق بودن استفاده از اطلاعات شبکه‌های مجازی و یا رسانه‌های جمعی، راه‌کارها و قوانینی به‌صورت تمرینی در زمینۀ کسب مهارت کار عمیق کردن ارائه می‌دهد، می‌تواند در زمینۀ خودیاری و توسعه فردی مفید واقع شود. کتاب کار عمیق تلاشی است برای افزایش کارایی افراد در زندگی شخصی و در عرصۀ رقابت‌های اقتصادی و اجتماعی مدرن.

 

جهت دانلود کتاب های معرفی شده اینجا کلیک کنید

 

چرا باید کتاب روانشناسی بخوانیم؟


کتاب‌های روانشناسی می‌توانند به شما در درک بهتر خود و دیگران کمک کنند و راهنمایی‌های مفیدی برای بهبود روابط شخصی و حرفه‌ایتان ارائه دهند. در زیر تعدادی از دلایل خواندن کتاب‌های روانشناسی آورده شده است:\

و کار کتاب های پرفروش نمایشگاه کتاب ۱۴۰۲ کتاب های پرفروش نمایشگاه کتاب پرفروش کتاب های کره ای ترجمه شده لیست کتاب های پرفروش لیست کتاب های پرفروش نیویورک تایمز لیست کتاب های پرفروش ایران کتاب های پرفروش موفقیت کتاب های پرفروش مذهبی کتاب های پرفروش ماه کتاب های پرفروش مدیریت پرفروش ترین کتاب های معماری پرفروش ترین کتاب های موفقیت کتاب های مذهبی پر فروش معرفی کتاب های پرفروش پرفروش کتاب های معروف دنیا کتاب های پرفروش نوجوان کتاب های پرفروش نیویورک تایمز ۲۰۲۱ کتاب های پرفروش نیویورک تایمز ۲۰۲۲ کتاب های پرفروش نوجوانان کتاب های پرفروش نمایشگاه کتاب های پرفروش نیویورک تایمز 2020 کتاب های پرفروش نشر نون کتاب های معروف 

1. درک بهتر خود: کتاب‌های روانشناسی می‌توانند به شما کمک کنند تا درک بهتری از خود و شخصیتتان پیدا کنید. آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا عواملی مانند اعتقادات، ارزش‌ها و تجربیات شما را درک کنید و در نتیجه با خودتان هماهنگ‌تر شوید.

2. بهبود روابط: کتاب‌های روانشناسی می‌توانند به شما در بهبود روابط شخصی و حرفه‌ای کمک کنند. آن‌ها می‌توانند به شما روش‌ها و تکنیک‌های موثری برای ارتباط مؤثر با دیگران و حل مشکلات رابطه‌ای را آموزش دهند.

3. مدیریت استرس: کتاب‌های روانشناسی می‌توانند به شما کمک کنند تا راه‌حل‌هایی برای مدیریت استرس و اضطراب پیدا کنید. آن‌ها می‌توانند به شما روش‌ها و تکنیک‌های موثری را آموزش دهند که به شما کمک می‌کنند با فشارهای روزمره بهتر کنار بیایید.

4. رشد شخصی: خواندن کتاب‌های روانشناسی می‌تواند به شما در رشد شخصی کمک کند. آن‌ها می‌توانند به شما راهنمایی کنند تا بهترین نسخه خودتان را توسعه دهید و مهارت‌هایی مانند اعتماد به نفس، تصمیم‌گیری و مسئولیت‌پذیری را ارتقا دهید.

5. دستیابی به هدف‌ها: کتاب‌های روانشناسی می‌توانند به شما کمک کنند تا به هدف‌هایتان رسیده و زندگی معناداری را ایجاد کنید. آن‌ها می‌توانند به شما روش‌ها و تکنیک‌هایی را آموزش دهند که شما را به سوی رسیدن به اهدافتان هدایت کنند.

به طور کلی، خواندن کتاب‌های روانشناسی می‌تواند به شما در بهبود کیفیت زندگی و رشد شخصی کمک کند.

 

معرفی و دانلود کتاب 48 قانون قدرت


درباره‌ی کتاب 48 قانون قدرت
کمتر کسی در طول تاریخ پیدا می‌شود که به دنبال قدرت نباشد. آن‌هایی که تظاهر می‌کنند قدرت‌طلب نیستند یا قدرت را امری مطلقاً منفی می‌دانند، به احتمال خیلی قوی از نقاب ساده‌لوحی برای مبرا کردن خود استفاده می‌کنند. ازآنجاکه بازی قدرت گریزناپذیر بوده، بهتر است به‌جای انکار آن، هنر و قوانین مربوطه را بیاموزیم. کتاب 48 قانون قدرت (The 48 Laws of Power)، اثر رابرت گرین (Robert Greene) به شما یاد می‌دهد چگونه از درد و رنج ناشی از عدم مهارت در بازی قدرت نجات یابید. این کتاب با ترکیب فلسفه‌ی افرادی چون ماکیاولی، سون تزو، کارل فون کلاوزویتز و دیگر متفکران بزرگ، تاریخ سه‌هزارساله‌ی قدرت را در 48 قانون خلاصه می‌کند. به‌منظور افزایش اشتیاق مخاطب برای خواندنِ این اثر شاهکار و با تأیید نویسنده، این نسخه از کتاب 48 قانون قدرت در حجم کمتری نسبت به نسخه‌ی اولیه‌ی تنظیم شده است. بنابراین در این نسخه از مثال‌های تکراری که از حوصله‌ی مخاطب خارج است، خبری نیست.

در روزگاری که دربار وجود داشت، قدرت حول محور پادشاه می‌چرخید. در آن زمان تصور عموم این بود که دربار نشان‌دهنده‌ی اوج تمدن یک ملت است. در چنین شرایطی، رفتارهای خشونت‌آمیز که نشانی از قدرت بودند، سرکوب می‌شد. درباریان همواره رفتاری دوگانه داشتند؛ در ظاهر موقر و آداب‌دان بودند و در خفا برای رقیبان خود به زیرکانه‌ترین شکل دسیسه‌چینی می‌کردند. کتاب 48 قانون قدرت نشان می‌دهد که در روزگار امروز نیز مثل زمان دربار دچار تناقض عجیبی هستیم. همه‌چیز باید در ظاهرْ مردمی، شایسته و متمدنانه به نظر برسد. رفتارهای مستقیم برای کسب قدرت، ما را از این بازی بیرون می‌اندازد. پس باید یاد بگیریم که رویکرد غیرمستقیم را در پیش بگیریم و بنا به توصیه‌ی ناپلئون، مشت خود را زیر دستکش مخمل پنهان کنیم.

معرفی و دانلود کتاب روانشناسی تاریک
درباره کتاب روانشناسی تاریک
آگاهی از علم روانشناسی و ریزه‌کاری‌های آن در بسیاری از موارد می‌تواند قدرت فوق‌العاده‌ای را برای یک شخص در ارتباط با دیگران ایجاد کند. ازآنجاکه این علم بر ساختارهای ذهنی انسان و نحوه‌ی عملکرد او بنا شده است، بنابراین می‌توان آن را پایه و اساسی برای همه چیز، به‌ویژه ارتباطات انسانی به‌شمار آورد. کسب دانش روانشناسی و آگاهی از پیچ‌وخم‌های آن، مانند دستیابی به پیچیده‌ترین اسرار بشری است و همین ویژگی، آن را تبدیل به دانشی دشوار کرده است. کتاب روانشناسی تاریک (101 Dark Psychology) اثر خواندنی مایکل پیس (Michael Pace) که هم اکنون پیش روی شما است لایه‌های پنهان این علم را بررسی می‌کند به مسائلی عمیق‌تر می‌پردازد. جالب است بدانید که برخی تکنیک‌های این کتاب توسط افرادی که تاریخ را رقم زده‌اند به کار برده شده است.

حتماً شما هم شنیده‌اید که دانایی و قدرت زیاد، مسئولیت سنگینی را نیز به همراه خود می‌آورد. بنابراین بهتر است بدانید نکات و توضیحات این کتاب مطالبی را به شما می‌آموزد که استفاده خوب و بد از آن کاملاً به شخص شما بر‌می‌گردد! البته طبق ادعای نویسنده این کتاب فقط برای آگاه‌سازی شما نوشته شده است، اما باید آن را مانند یک چاقوی دو دم در نظر بگیرید که هم قادر به جان‌بخشی است و هم می‌توان جان بگیرد!

روانشناسی تاریک به لایه‌های پنهان و ناشناخته‌ی ذهن گفته می‌شود که افراد به کمک آن سعی می‌کنند با استفاده از شیوه‌های مختلف، شما را وادار به انجام کارهایی باب میل خودشان کنند. درواقع این بعد از روانشناسی به دیگران کمک می‌کند که با استفاده از دانش روانشناسی قدرت خود را بر دیگران اعمال کنند. البته باید این را در نظر بگیرید که آگاهی نسبت به روانشناسی تاریک به‌خوبی به شما کمک می‌کند که در مقابل سوءاستفاده‌های احتمالی مصون بمانید. کتاب روانشناسی تاریک در ده فصل نوشته شده است. فصل اول این کتاب مبحث سوءاستفاده پنهان عاطفی را برای شما بازکرده است و سوالاتی از قبیل «سوءاستفاده عاطفی چیست؟»، «چه چیزهایی زمینه آن را فراهم می‌کند؟»، «بمباران عاطفی به چه معنا است؟» و ... را پاسخ می‌دهد.

فصل دوم به ترفندهای ترغیب‌کردن و تله‌هایی که افراد سوءاستفاده‌گر برای به دام انداختن شما استفاده می‌کنند، می‌پردازد. همچنین در این فصل، روش‌های پنهان‌کاری اهداف و دروغ‌گویی افراد را خواهید خواند. فصل بعدی به شیوه‌های کنترل ذهنی نامحسوس و به دام انداختن افراد متزلزل و ضعیف اشاره دارد. در کتاب روان‌شناسی تاریک می‌آموزید افرادی وجود دارند که با استفاده از این شیوه سعی می‌کنند دایره انتخاب‌های شما را محدودتر کنند تا تن به تمام خواسته‌های آن‌ها بدهید. علاوه‌برآن با رسانه‌ها و نحوه کنترل صوتی و تصویری نیز آشنایی پیدا می‌کنید.

مایکل پیس فصل چهارم را به بازی‌های روانی اختصاص داده است. اینکه آیا این بازی‌ها همیشه جنبه منفی دارند یا نه؟ انگیزه پنهان از انجام بازی روانی چیست؟ از جمله موضوعاتی هستند که در این فصل به آن اشاره شده. فصل پنج به فریب و تکنیک‌های آن می‌پردازد. فصل ششم کتاب روان‌شناسی تاریک به هیپنوتیزم و واقعیت داشتن یا نداشتن آن پرداخته و راجع به قربانیان آسیب‌پذیر توضیح می‌دهد. فصل هفت معنای شست‌وشوی مغزی را بررسی می‌کند و ترفند‌های مختلفی را که افراد تلاش می‌کنند برای فریب شما از آن استفاده کنند بیان می‌کند. فصل هشت، سه‌گانه تاریک را برایتان شرح می‌دهد که شامل سه‌گانه ماکیاولیسم، جامعه‌ستیزی و خودشیفتگی هستند. فصل نهم به اغوا و کاربرد آن پرداخته است و در‌نهایت نویسنده در فصل دهم به مطالعات موردی در زمینه‌های مختلف روانشناسی تاریک اشاره می‌کند.

 فروش ترین کتاب های طب سنتی پرفروش ترین کتاب های طنز عکس کتاب های پرفروش پرفروش ترین کتاب های علمی پرفروش ترین کتاب های عرفانی پرفروش ترین کتاب های غیرداستانی پرفروش ترین کتاب های فروش پرفروش ترین کتاب های فارسی پر فروش ترین کتاب های توسعه فردی فهرست کتاب های پرفروش نیویورک تایمز پرفروش ترین کتاب های فلسفه پرفروش ترین کتاب های فانتزی پرفروش ترین کتاب های فوتبالی پرفروش ترین کتاب های فرانسه پرفروش ترین کتاب های قرن 21 پرفروش ترین کتاب های قانون جذب پرفروش ترین کتاب های قرن کتاب های پرفروش کودک و نوجوان کتاب های پرفروش کودکان پرفروش ترین کتاب های کسب و پرفروش پرفروش ترین کتاب های ورزشی لیست کتاب های جدید و پرفروش پرفروش ترین کتاب های جهان ویکی پدیا پرفروش ترین کتاب های هنری پرفروش ترین کتاب های نشر هوپا

معرفی و دانلود کتاب رازهای روانشناسی تاریک

درباره‌ی کتاب رازهای روانشناسی تاریک
فرقی نمی‌کند اگر سال‌ها دستکاری روانی، شست‌وشوی مغزی و کنترل ذهن را تجربه کرده باشید، و یا این‌که این مسائل برای شما کاملاً جدید و ناشناخته باشند، در هر صورت رمزگشایی از دستکاری روان‌شناختی بسیار دشوار است. بیشتر به این دلیل که خود دستکاری‌کنندگان استاد واقعی پنهان‌سازی عاطفی هستند. دانیل جیمز هالینز (Daniel James Hollins) در کتاب رازهای روانشناسی تاریک (Dark Psychology Secrets) به ما می‌گوید که اغلب اوقات، صحبت‌های شیرین چنین افرادی نیت‌های خودخواهانه، ریاکارانه و در کل، شوم‌شان را پوشش می‌دهد. علاوه بر این با استفاده از تکنیک گیج‌کننده‌ی عدم تطابق کلمات با اعمال و رفتار، سعی می‌کنند احساسات قوی گناه یا هم‌دردی را در طرف مقابل خود برانگیزند تا بتوانند ذهن‌شان را بیشتر مستعد کنترل و دستکاری کنند.

افراد دستکاری‌کننده‌ی ذهن و روان را تقریباً در همه‌جا می‌توان پیدا کرد. شریک زندگی، رئیس، همسایه‌، یک همکار، یکی از اقوام دور یا نزدیک و یا حتی یک دوست به‌سادگی و بدون اطلاع شما می‌توانند ذهن‌تان را دستکاری کنند. در مورد افرادی صحبت می‌کنیم که در برخی از تکنیک‌های این عمل استاد هستند و از آن‌ها برای گیج کردن ما استفاده می‌کنند. اگرچه آن‌ها در اطرافمان هستند، اما تشخیص این افراد آسان نیست و مشخصات یا ویژگی‌های شخصیتی بارز و مشهودی ندارند. هیچ‌کس علامتی روی پیشانی خود حمل نمی‌کند و هشدار نمی‌دهد که یک فرد خودشیفته یا دستکاری‌کننده‌ی روان است.

 معرفی و دانلود کتاب 30 روز: عادات خود را تغییر دهید، تا زندگی‌تان تغییر کند!

درباره‌ی کتاب 30 روز

تابه‌حال از خود پرسیده‌اید که از زندگی چه می‌خواهید؟ معنای موفقیت و خوشبختی از دیدگاه شما چیست، ثروت یا آرامش؟ اکنون به محیط پیرامون خود نگاه کنید؛ به شرایط فعلی زندگی‌تان، شغل، جایگاه اجتماعی، وضعیت جسمانی و روحی، معاشرت با دوستان و آشنایانتان فکر کنید. حال به درون خود بنگرید. آیا احساس رضایت دارید؟ مارک رکلاو (Marc Reklau) در کتاب 30 روز (Days 30) درهای جدیدی را به روی شما باز می‌کند مبنی بر اینکه موفقیت و خوشبختی چیزی نیست که در بیرون به دنبال آن باشید، بلکه در درون خودتان است.

بسیاری از کارشناسان حوزه‌ی موفقیت معتقد هستند که زندگی بشر را عادت‌های او می‌سازد و این عادت‌ها به‌تدریج شخصیت و منش او را شکل می‌دهد. بسیاری از ما دلیل موفقیت افراد را در زندگی به تقدیر، سرنوشت، شانس و معجزه ربط می‌دهیم. اما این کتاب به شما می‌گوید که هر اتفاقی را که برایتان می‌افتد، خود شما آگاهانه یا ناآگاهانه خلق کرده‌اید و این اتفاقات هیچ ارتباطی به سرنوشت و تقدیر ندارد.

مارک رکلاو در کتاب 30 روز به مخاطبانش یادآوری می‌کند که شما خودْ معجزه‌ی زندگی‌تان هستید و می‌توانید تک‌تک لحظات و روزهای زندگی خود را کنترل نمایید. زندگی کنونی هر فردی حاصل انتخاب‌های خود او است. ذهن شما به‌قدری قدرتمند است که می‌توانید هر لحظه‌ی زندگی خود را با افکار، باورها و انتظارات خود خلق نمایید و به هرچه که می‌خواهید، دست پیدا کنید.

نویسنده در اثر حاضر تمرین‌ها و روش‌های کاربردی و مفیدی را به شما معرفی می‌کند که با تکرار مداوم و اجرای همیشگی آن‌ها می‌توانید زندگی خود را بهبود بخشید و به موفقیت و اهداف خود در زندگی دست یابید. شما می‌توانید با انجام کارهای کوچک به‌طور مداوم و در طول زمان، به نتایج بزرگی در زندگی دست پیدا کنید.

لینک دانلود کتاب های معرفی شده

 کتاب های پرفروش تبلیغات پرفروش ترین کتاب های جهان پرفروش ترین کتاب های ایران پرفروش ترین کتاب های روانشناسی پرفروش ترین کتاب های نوجوانان پرفروش ترین کتاب های جهان ۲۰۲۲ پرفروش ترین کتاب های دنیا کتاب های پرفروش نشر ثالث پرفروش ترین کتاب های ثروت کتاب های پرفروش جدید خلاصه کتاب های پرفروش جهان کتاب های جدید و پرفروش لیست پرفروش ترین کتاب های جهان پرفروش ترین کتاب های علمی جهان لیست کتاب های پرفروش جهان اسامی کتاب های پرفروش جهان کتاب های پرفروش نشر چشمه رمان های پرفروش نشر چشمه پر فروش ترین کتاب های نشر چشمه پرفروش ترین کتاب های حقوقی پرفروش ترین کتاب های حسابداری پرفروش ترین کتاب های حوزه دفاع مقدس خرید کتاب های پرفروش پرفروش ترین کتاب های خودشناسی پرفروش ترین کت

منبع این پست سایت

 

روی دکمه دانلود کلیک کنید پس از 1 دقیقه فایل پرفروش ترین کتاب های موفقیت سال 1403بصورت خودکار دانلود شروع خواهد شد.

گزارش مسئوليت پست نوشته شده بر عهده‌ي نويسنده مي‌باشد، لطفا در صورتي که اين پست را ناقض قوانين مي‌دانيد به ما گزارش دهيد.

 • کتاب های پرفروش,
  کتاب های پرفروش ایران,
  کتاب های پرفروش دنیا,
  کتاب های پرفروش ۱۴۰۲,
  کتاب های پرفروش,
  کتاب های پرفروش تاریخ,
  کتاب های پرفروش نیویورک تایمز,
  کتاب های پرفروش جهان,
  کتاب های پرفروش روانشناسی,
  کتاب های پرفروش نیویورک تایمز برای نوجوانان,
  کتاب های پرفروش ایرانی,
  کتاب های پرفروش امسال,
  کتاب های پرفروش انگیزشی,
  کتاب های پرفروش اخیر,
  کتاب های پرفروش انتشارات پرتقال,
  کتاب های پرفروش امازون,
  کتاب های پرفروش امریکا,
  کتاب های پرفروش انتشارات روایت فتح,
  پرفروش ترین کتاب های ایران,
  کتاب های پرفروش آمازون,
  کتاب های پرفروش آشپزی,
  کتاب های پرفروش آمریکا,
  پرفروش ترین کتاب های آمریکا,
  پرفروش ترین کتاب های آمازون ۲۰۲۲,
  پرفروش ترین کتاب های آگاتا کریستی,
  پرفروش ترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی,
  پرفروش ترین کتاب های آنتونی رابینز,
  پرفروش ترین کتاب های نشر آموت,,
  کتاب های پرفروش برای نوجوانان,
  کتاب های پرفروش بازاریابی,
  کتاب های پرفروش بازار,
  بهترین کتاب های پرفروش دنیا,
  پرفروش ترین کتاب های بازاریابی و فروش,
  خلاصه بهترین کتاب های پرفروش,
  پرفروش ترین کتاب های برایان تریسی,
  پرفروش های بازار کتاب,
  پر فروش ترین کتاب های بهار,
  کتاب های پرفروش پرتقال,
  کتاب های پرفروش پائولو کوئیلو,
  پرفروش ترین کتاب های نشر پرتقال,
  پرفروش ترین کتاب های نشر پرتقال نوجوانان,
  پرفروش ترین کتاب های نوجوانان پسر,
  کتاب های پرفروش توسعه فردی,,
  کتاب های پرفروش ترین
  کتاب های پرفروش تبلیغات
  پرفروش ترین کتاب های جهان
  پرفروش ترین کتاب های ایران
  پرفروش ترین کتاب های روانشناسی
  پرفروش ترین کتاب های نوجوانان
  پرفروش ترین کتاب های جهان ۲۰۲۲
  پرفروش ترین کتاب های دنیا
  کتاب های پرفروش نشر ثالث
  پرفروش ترین کتاب های ثروت
  کتاب های پرفروش جدید
  خلاصه کتاب های پرفروش جهان
  کتاب های جدید و پرفروش
  لیست پرفروش ترین کتاب های جهان
  پرفروش ترین کتاب های علمی جهان
  لیست کتاب های پرفروش جهان
  اسامی کتاب های پرفروش جهان
  کتاب های پرفروش نشر چشمه
  رمان های پرفروش نشر چشمه
  پر فروش ترین کتاب های نشر چشمه
  پرفروش ترین کتاب های حقوقی
  پرفروش ترین کتاب های حسابداری
  پرفروش ترین کتاب های حوزه دفاع مقدس
  خرید کتاب های پرفروش
  پرفروش ترین کتاب های خودشناسی
  پرفروش ترین کتاب های خودسازی
  پرفروش ترین کتاب های خودیاری
  کتاب های پرفروش دیجی کالا
  کتاب های پرفروش دفاع مقدس
  کتاب های پر فروش در ایران
  پرفروش ترین کتاب های دنیا
  پرفروش ترین کتاب های داستان
  کتاب های انگیزشی پرفروش دنیا
  دانلود کتاب های پرفروش نیویورک تایمز
  کتاب داستان های پرفروش
  کتاب رمان های پر فروش
  پرفروش ترین کتاب های روانشناسی نیویورک تایمز
  پرفروش ترین کتاب های روانشناسی دنیا
  پرفروش ترین کتاب های روانشناسی نی نی سایت
  دانلود رایگان کتاب های پرفروش نیویورک تایمز
  پرفروش ترین کتاب های روانشناسی 2021
  پرفروش ترین کتاب های روانشناسی ایرانی
  پرفروش ترین کتاب های زندگینامه
  پرفروش ترین کتاب های زندگینامه ایرانی
  پرفروش ترین کتاب های زبان انگلیسی
  کتاب های پرفروش سال ۱۴۰۲
  کتاب های پرفروش سال
  کتاب های پرفروش سال ۱۴۰۱
  کتاب های پرفروش سال 2022
  پرفروش ترین کتاب های سال
  رمان های پرفروش سال
  پرفروش ترین کتاب های سال ۱۴۰۲
  پرفروش ترین کتاب های سال 2021
  پرفروش ترین کتاب های سال 1401
  پرفروش ترین کتاب های سیاسی
  کتاب های پرفروش شهدا
  کتاب های پرفروش شهر کتاب
  پرفروش های شهر کتاب
  پرفروش ترین کتاب های شعر ایران
  پرفروش ترین کتاب های شهدا
  پرفروش ترین کتاب های شهدای مدافع حرم
  پرفروش ترین کتاب های شعر
  پرفروش ترین کتاب های شهدایی
  پرفروش ترین کتاب های تیزهوشان ششم
  پرفروش ترین کتاب های الیف شافاک
  پرفروش ترین کتاب های صوتی
  پرفروش ترین کتاب های طاقچه
  پرفروش ترین کتاب های طب سنتی
  پرفروش ترین کتاب های طنز
  عکس کتاب های پرفروش
  پرفروش ترین کتاب های علمی
  پرفروش ترین کتاب های عرفانی
  پرفروش ترین کتاب های غیرداستانی
  پرفروش ترین کتاب های فروش
  پرفروش ترین کتاب های فارسی
  پر فروش ترین کتاب های توسعه فردی
  فهرست کتاب های پرفروش نیویورک تایمز
  پرفروش ترین کتاب های فلسفه
  پرفروش ترین کتاب های فانتزی
  پرفروش ترین کتاب های فوتبالی
  پرفروش ترین کتاب های فرانسه
  پرفروش ترین کتاب های قرن 21
  پرفروش ترین کتاب های قانون جذب
  پرفروش ترین کتاب های قرن
  کتاب های پرفروش کودک و نوجوان
  کتاب های پرفروش کودکان
  پرفروش ترین کتاب های کسب و کار
  کتاب های پرفروش نمایشگاه کتاب ۱۴۰۲
  کتاب های پرفروش نمایشگاه کتاب
  پرفروش کتاب های کره ای ترجمه شده
  لیست کتاب های پرفروش
  لیست کتاب های پرفروش نیویورک تایمز
  لیست کتاب های پرفروش ایران
  کتاب های پرفروش موفقیت
  کتاب های پرفروش مذهبی
  کتاب های پرفروش ماه
  کتاب های پرفروش مدیریت
  پرفروش ترین کتاب های معماری

  کتاب های مذهبی پر فروش
  معرفی کتاب های پرفروش
  پرفروش کتاب های معروف دنیا
  کتاب های پرفروش نوجوان
  کتاب های پرفروش نیویورک تایمز ۲۰۲۱
  کتاب های پرفروش نیویورک تایمز ۲۰۲۲
  کتاب های پرفروش نوجوانان
  کتاب های پرفروش نمایشگاه
  کتاب های پرفروش نیویورک تایمز 2020
  کتاب های پرفروش نشر نون
  کتاب های معروف و پرفروش
  پرفروش ترین کتاب های ورزشی
  لیست کتاب های جدید و پرفروش
  پرفروش ترین کتاب های جهان ویکی پدیا
  پرفروش ترین کتاب های هنری
  پرفروش ترین کتاب های نشر هوپا
 • عطاملک | قرارگاه سایبری
  سلام
  دعوت می کنم مطالب و محصولات خود را در شبکه اجتماعی ویترین هم معرفی نمایید
  https://cafebazaar.ir/app/ir.vitrin.app
  با سپاس
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

فیلم های ترسناک 2024